2018PLÁN VÁREK

Plán várek pivních speciálů Pivovaru Kunratice

https://pivovarkunratice.cz/wp-content/uploads/muflon_boiled_.png
https://pivovarkunratice.cz/wp-content/uploads/beer_top.png
MASOPUSTNÍ SPECIÁL 14°
Únor
Tmavé pivo vyrobené z šesti druhů sladu. V chuti je cítit závan praženého sladu, s lehkými tóny čokolády a koření. Vařeno ve spolupráci s BF a Kosteleckým pivovárem - trojkolaborace první svého druhu v ČR.
NEW ENGLAND IPA 15°
Duben
Pivo tohoto typu se stalo populárním v USA v roce 2011, kdy velmi známý pivovar z Vermontu - The Alchemist začal prodávat své lokální pivo „Heady Topper“, které distribuoval po USA. Od roku 2015 je tento pivní styl vysoce hodnocen nejen na degustačních soutěžích. MUFLON NEW ENGLAND IPA je ve vůni a v chuti opravdu ušlechtilým koktejlem tropického ovoce a svěžích citrusových tónů. Vyznačuje se také specifickým zákalem. Toho jsme dosáhli svařováním ovesných vloček a sladů s vyšším obsahem bílkovin.
AMORE MIO 14°
Únor
Být singl je trendy. Být singl vyžaduje odvahu. Použití pouze jedno druh chmele (tzv. singl hop) pro chmelení piv typu Ale je odborníky považováno za známku odvahy. Náš sládek se nebojí ničeho a rozhodl se chmelit pouze americkou odrůdu Amarillo.
PŠENICE ECHT WEIZEN 12°
Červen
Pivovar Kunratice v tomto pivu vytvořil recept z vynikajících ingrediencí. Pivo má světle zlatou barvu s jemným kvasnicovým zákalem. Ve vůni je zastoupen zralý banán, s mírným aroma hřebíčku. Chuť je svěží s květinovým tónem a citrusovým nádechem.
https://pivovarkunratice.cz/wp-content/uploads/075L_TEMPLATE_2.png
https://pivovarkunratice.cz/wp-content/uploads/075L_TEMPLATE_4.png
https://pivovarkunratice.cz/wp-content/uploads/075L_TEMPLATE.png
https://pivovarkunratice.cz/wp-content/uploads/075L_TEMPLATE_3.png

S CHUTÍ A NÁPADITOSTÍ VAŘÍME SPECIÁLNÍ PIVA I NAŠI STÁLOU NÁBIDKU

Aktuální produkci neleznete v našem e-shopu