KARIÉRA

Pivovar Muflon hledá nového obchodního zástupce!

Do našeho týmu v Pivovaru Kunratice s.r.o. hledáme nového kolegu na funkci obchodního zástupce pro Prahu a jeho blízké okolí. Rádi bychom spolupracovali s někým, kdo má rád pivo, má přehled o lokálních pivovarech a pivních stylech, ideálně zkušenost s vařením piva, za což považujeme také domácí vaření.

Náplň práce:

  • vyhledávání nových zákazníků
  • práce se stávajícími zákazníky, customer care
  • podpora prodeje

Požadavky:

  • kladný vztah k pivu; znalosti pivních stylů
  • slušné vystupování
  • ochota se rozvíjet a učit se
  • komunikativnost
  • flexibilita
  • řidičský průkaz skupiny B
  • loajalita
  • týmová spolupráce
  • zkušenosti na pozici obchodního zástupce v pivovarství, či nápojovém průmyslu výhodou

Nabízíme:

  • slušné vztahy a férové prostředí, přátelský kolektiv
  • práci ve stabilně rostoucí firmě
  • možnost všeobecného rozvoje v oblasti pivovarnictví (společnost se nezabývá pouze vařením piva)
  • práci s oceňovaným premiovým produktem, který získal titul Pivo České republiky 2019 a mnohá jiná ocenění
  • mzdu s jasnými výkonnostními odměnami (bonus z každého prodaného piva)
  • služební telefon, počítač, vůz

Máte zájem?

Pošlete tedy prosím své CV panu Patriku Godovskému na adresu: godovsky@pivovarkunratice.cz.