FOTOSOUTĚŽ

VELKÁ LETNÍ Fotosoutěž
Pivovaru Kunratice 2018

Zachyť krásu Kunratického lesa

1.5. - 30.9. 2018

Vyhlašujeme první ročník fotosoutěže pořádanou Pivovarem Kunratice, která bude probíhat
od 1. 5. – 30. 9. 2018.

Připravili jsme si pro vás zajímavé soutěžní téma “ZACHYŤ KRÁSU KUNRATICKÉHO LESA“ které nemá žádná omezení. Můžete fotit přírodu, portréty, sportovní a turistické aktivity, případně relaxaci spojené s konzumací piva MUFLON a také slavné kunratické muflony. Cokoliv vás k tématu napadne.

Soutěž je určená pro všechny amatérské ale i profesionální fotografy.

Pro ty nejlepší z vás máme připravené skvělé ceny.

Vybrané soutěžní fotografie budou vystaveny na vernisáži v září 2018 na tradičním „Dni otevřených dveří Pivovaru Kunratice“. Zde budou vyhlášeni i vítězové. Nejlepší fotky budou zveřejněny i na našich webových a sociálních sítích.

Soutěž se dělí do 3 kategorii:

  A: do 18 let

  B: od 18 let

  C: Divácká kategorie – Fotografie s největším počtem lajků na facebooku Pivovaru Kunratice.

O vítězích rozhoduje odborná porota z Pivovaru Kunratice.

Na každém konci měsíce bude vyhlášen jeden vítěz divácké kategorie a bude odměněn menší cenou. Vítěz se hodnotí podle počtu lajků u fotografie soutěžícího na facebooku Pivovaru Kunratice. Vítěz divácké kategorie samozřejmě pokračuje v soutěží dál až do hlavního vyhlášení ale diváckou cenu může vyhrát pouze jednou.

Soutěžící můžou posílat pouze jednu fotografii za měsíc a to na email info@pivovarkunratice.cz  ve kterém uvedou své osobní údaje (jméno, příjmení, datum narození, email, telefonní kontakt a název fotografie – např. „Na paloučku“). Přijetí fotografie bude potvrzeno zpětnou zprávou. Fotografie posílejte ve formátu JPEG v plné velikosti, může být focená čímkoliv.

Zasláním fotografie poskytuje soutěžící organizátorům soutěže právo využít fotografii všemi zákonem dovolenými způsoby užití. Organizátoři nepřebírají přijetím fotografii jakoukoli odpovědnost za obsah fotografii a porušení práv třetích osob.

Do soutěže nebudou zařazeny fotografie, které:

  • Nebudou mít nic společného s tématem fotosoutěže.
  • Autor neuvede své skutečné osobní údaje (v případě výhry se musí prokázat průkazem).
  • Fotografie byla pořízená jiným autorem.
  • Obsahují neetický a vulgární obsah.
  • Budou poslány po termínu konce soutěže.

Vyhodnocení divácké kategorie bude probíhat vždy na facebooku Pivovaru Kunratice, kdy se vyhlásí pomocí příspěvku výherce za jednotlivý měsíc. Cenu dostane s ostatními výherci až na hlavním vyhlášení soutěže v pivovaru. Ceny budou postupně v průběhu soutěže zveřejňovány. Výherci budou předem kontaktováni, aby dorazili na slavnostní vyhlášení do pivovaru a nebo se dohodli o jiném způsobu převzetí ceny. Pokud se výherce nepodaří kontaktovat nebo odmítne cenu převzít, stává se výhercem další v pořadí. Rozhodnutí poroty je nenapadnutelné a výhru v soutěži nelze vymáhat nebo požadovat finanční náhradu.

Organizátoři soutěže si vyhrazují právo na změnu pravidel v průběhu soutěže nebo soutěž zrušit bez udání důvodu.

Osobní údaje soutěžících budou zpracovány za účelem  administrace soutěže a za účelem navázání kontaktu se soutěžícími v průběhu soutěže.

Zasláním fotografie soutěžící prohlašuje, že:

  • Souhlasí s těmito podmínkami a pravidly soutěže.
  • Souhlasí se zveřejněním jména, věku a názvem fotografie na sociálních sítích v rámci divácké kategorie a vyhlášení výsledků soutěže.
  • Osoby zachycené na jeho fotografii souhlasí se zveřejněním fotografie a jejím použitím dle podmínek soutěže.
  • Fotografii pořídil osobně a má práva poskytovat dalším osobám práva jejího užití v neomezeném rozsahu.

Těšíme se na vaše zaslané fotografie

 

https://pivovarkunratice.cz/wp-content/uploads/fotosoutez_2018_web.jpg